за нас

1) Hundu е дизајнирање и производство организација на услуги. Нашиот менаџмент се посветени на производи и услуги со висок квалитет. Оваа постојана посветеност е призната преку одобрување со ISO9001: 2015 и ISO14001: 2015 сертификација.

2) Hundu Електронски копродукции, limited, основана во 1997 година, е дизајнирање и производство организација специјализирана за електро-акустична производи, кабли, жица прицврстување, како и други релевантни компјутерски периферни производи.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

WhatsApp Online Chat !