Rreth nesh

1) Hundu është një organizatë shërbim projektim dhe prodhimit. menaxhimin e jonë janë të angazhuar për të produkteve të kualitetit të lartë dhe shërbimeve. Ky angazhim i vazhdueshëm ka qenë e njohur me anë të miratimit me ISO9001: 2015 & ISO14001: 2015 Certification.

2) Hundu elektronike Co, e kufizuar, e themeluar në vitin 1997, është një projektim dhe prodhimit organizatë e specializuar në produktet elektro-akustike, kuvendet kabllor, pajimet tela, si dhe produkte të tjera të kompjuterit relevant periferike.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

WhatsApp Online Chat !